Carl Malmsten, "Helåttan", biblioteksbord,1930-tal

Carl Malmsten,
Carl Malmsten,
Carl Malmsten,
Carl Malmsten,
Carl Malmsten,
Carl Malmsten,
Carl Malmsten,
Carl Malmsten,

Klubbat för:

8000 SEK

Utropspris

12 000-15 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Helåttan", variant av, biblioteksbord, bonad och svärtad björk, höjd 77, 140 x 80 cm, smärre slitage

84

2019-11-25