Vidar Malmsten, skrivbord, furu

Klubbat för:

8000 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

VIDAR MALMSTEN, skrivbord, 1960-70-tal, tillverkat på Carl Malmsten, furu, fyra lådor, rektangulär profilerad skiva, ena sidan med hyllsektion, under skivan brännmärkt CM, höjd 110, 133x62 cm, smärre slitage

85

2019-11-25