Vidar Malmsten, skrivbord, furu
Klubbat för:
8000 SEK
Utropspris
10 000-12 000 SEK
VIDAR MALMSTEN, skrivbord, 1960-70-tal, tillverkat på Carl Malmsten, furu, fyra lådor, rektangulär profilerad skiva, ena sidan med hyllsektion, under skivan brännmärkt CM, höjd 110, 133x62 cm, smärre slitage
85
2019-11-25