Clat Ketter With trace

Clat Ketter With trace
Clat Ketter With trace
Clat Ketter With trace
Clat Ketter With trace
Clat Ketter With trace
Clat Ketter With trace

Klubbat för:

12500 SEK

Utropspris

18 000-20 000 SEK

CLAY KETTER
född 1961
With Trace
Signerad och daterad på baksidan Clay Ketter ྚ. Olja på formica-pannå, 55 x 50 cm

PROVENIENS:
Barbro B. Johanssons samling

417

2019-11-25