Klubbat för:
12500 SEK
Utropspris
18 000-20 000 SEK
CLAY KETTER
född 1961
With Trace
Signerad och daterad på baksidan Clay Ketter ྚ. Olja på formica-pannå, 55 x 50 cm
PROVENIENS:
Barbro B. Johanssons samling
417
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här