Klubbat för:
18000 SEK
Utropspris
30 000-35 000 SEK
CLAY KETTER
född 1961
Green spackle surfacing with steel edges
Signerad och daterad på baksidan Clay Ketter 95. Spackel på gipspannå, 40 x 40 cm
PROVENIENS:
Galleri Andreas Brändström, Stockholm
339
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här