Clay Ketter, Green spackle

Clay Ketter, Green spackle
Clay Ketter, Green spackle
Clay Ketter, Green spackle
Clay Ketter, Green spackle

Klubbat för:

18000 SEK

Utropspris

30 000-35 000 SEK

CLAY KETTER
född 1961
Green spackle surfacing with steel edges
Signerad och daterad på baksidan Clay Ketter 95. Spackel på gipspannå, 40 x 40 cm

PROVENIENS:
Galleri Andreas Brändström, Stockholm

339

2019-11-25