Klubbat för:
40000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
CLAY KETTER
född 1961
Trace painting
Signerad och daterad på baksidan Clay Ketter 1996. Olja och spackel på pannå, 180 x 180 cm
PROVENIENS
Brändström+Stene, Stockholm
390
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här