Dan Wolgers Spade

Dan Wolgers Spade
Dan Wolgers Spade
Dan Wolgers Spade
Dan Wolgers Spade
Dan Wolgers Spade
Dan Wolgers Spade
Dan Wolgers Spade
Dan Wolgers Spade

Klubbat för:

15600 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

DAN WOLGERS
född 1955
Spade
Signerad och daterad Dan Wolgers 00. Bemålat metallobjekt på stativ, 33,5 x 93 cm

PROVENIENS:
Barbro B. Johanssons samling

391

2019-11-25