Klubbat för:
15600 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
DAN WOLGERS
född 1955
Spade
Signerad och daterad Dan Wolgers 00. Bemålat metallobjekt på stativ, 33,5 x 93 cm
PROVENIENS:
Barbro B. Johanssons samling
391
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här