Klubbat för:
Osåld
Utropspris
8 000-10 000 SEK
DAVID ROSÉN, matbord, Nordiska Kompaniet, Stockholm 1950-tal, modellen formgiven 1953, mahogny, en nedfällbar klaff, märkt undertill 48453, höjd 74, 170 x 90, total längd 225 cm, slitage
88
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här