David Wretling, sideboard, Firma Otto Wretling
Klubbat för:
48000 SEK
Utropspris
60 000-80 000 SEK
DAVID och Bo WRETLING, sideboard, Firma Otto Wretling, Umeå 1930-40-tal, jakaranda, två dörrar, invändigt med hyllor och lådor, handtag i brons i form av skulpturer föreställande pojke med flygplan respektive flicka med boll, signerade DW, höjd 76, 160 x 50 cm
44
2019-11-25