DAWID, B009 (ur Merit)

DAWID, B009 (ur Merit)
DAWID, B009 (ur Merit)
DAWID, B009 (ur Merit)
DAWID, B009 (ur Merit)
DAWID, B009 (ur Merit)
DAWID, B009 (ur Merit)

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000-18 000 SEK

BJÖRN DAWID DAWIDSSON
född 1949
B009 (ur Merit)
Signerad och daterad 2005, 118 x 87 cm.

PROVENIENS
Inköpt direkt från konstnären

UTSTÄLLD
Millesgården, Lidingö 2005

362

2019-11-25