Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000-18 000 SEK
BJÖRN DAWID DAWIDSSON
född 1949
B009 (ur Merit)
Signerad och daterad 2005, 118 x 87 cm.
PROVENIENS
Inköpt direkt från konstnären
UTSTÄLLD
Millesgården, Lidingö 2005
362
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här