Klubbat för:
65000 SEK
Utropspris
125 000-150 000 SEK
DEARRAINDROP
USA, konstnärsgrupp grundad 1998
Dripdrop 1
Signerad och daterad Dearraindrop 9/2006 Joe Grillo. Olja på duk, 185 x 273 cm.
PROVENIENS:
Loyal, Stockholm
545
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här