Klubbat för:
8000 SEK
Utropspris
10 000-12 000 SEK
DUX, dagbädd, Sverige 1940-tal, lös dyna med djuphäftade knappar, profilerade ben i björk, klädd i röd original sammet, höjd 49, 190 x 95 cm, mindre slitage
66
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här