Eddie Martinez, Untitled

Eddie Martinez, Untitled
Eddie Martinez, Untitled
Eddie Martinez, Untitled
Eddie Martinez, Untitled
Eddie Martinez, Untitled
Eddie Martinez, Untitled
Eddie Martinez, Untitled
Eddie Martinez, Untitled
Eddie Martinez, Untitled
Eddie Martinez, Untitled

Klubbat för:

34000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

EDDIE MARTINEZ
USA, född 1977
Untitled
Signerad och daterad Eddie Martinez 2006. Blyerts på papper, 38 x 56 cm.

PROVENIENS:
Loyal, Stockholm

501

2019-11-25