Einar Jolin, Stilleben med äpplen

Klubbat för:

15000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

EINAR JOLIN
1890-1976
Stilleben med äpplen och flaska
Signerad och daterad Jolin 1943. Olja på duk, 34 x 42 cm

321

2019-11-25