Elisabeth Toll, Anna Järvinen som Marie Antoinette
Klubbat för:
28000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
ELISABETH TOLL
född 1970
Motiv av Anna Järvinen som Marie Antoinette inför uppsättningen "Alla skall vi dö men jag skall dö först" på Drottningholms Slottsteater september 2012
Signerad E Toll 2012 och numrerad 1/7. Pigmentprint, 75 x 100 cm, monterat på aluminium i träram.
353
2019-11-25