Klubbat för:
7000 SEK
Utropspris
15 000-18 000 SEK
ENDRE NEMES
1909-1985
Formbukett
Signerad Endre Nemes. Utförd 1958. Gouache på papper, 47 x 65 cm
PROVENIENS:
Catherine Nemes
Galerie Bel'Art, Stockholm
UTSTÄLLD:
Zürich konsthall. Katalognr. 34
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här