Endre Nemes, Regnande former

Endre Nemes, Regnande former
Endre Nemes, Regnande former
Endre Nemes, Regnande former
Endre Nemes, Regnande former
Endre Nemes, Regnande former
Endre Nemes, Regnande former
Endre Nemes, Regnande former
Endre Nemes, Regnande former
Endre Nemes, Regnande former
Endre Nemes, Regnande former

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000-18 000 SEK

ENDRE NEMES
1909-1985
Regnande former
Signerad Endre Nemes. Utförd 1958. Gouache på papper, 63 x 49 cm

PROVENIENS:
Galerie Bel'Art, Stockholm

476

2019-11-25