Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000-18 000 SEK
ENDRE NEMES
1909-1985
Regnande former
Signerad Endre Nemes. Utförd 1958. Gouache på papper, 63 x 49 cm
PROVENIENS:
Galerie Bel'Art, Stockholm
476
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här