Erik Chambert, soffa, Chamberts Möbelfabrik

Klubbat för:

13000 SEK

Utropspris

15 000-20 000 SEK

ERIK CHAMBERT, soffa, Chamberts Möbelfabrik, Norrköping 1930-tal, dynor och stomme klädda i beige plysch, ben av bonat lövträ, höjd 73, längd 212, djup 80, sitthöjd 40 cm, mindre slitage, omklädd

24

2019-11-25