Klubbat för:
13000 SEK
Utropspris
15 000-20 000 SEK
ERIK CHAMBERT, soffa, Chamberts Möbelfabrik, Norrköping 1930-tal, dynor och stomme klädda i beige plysch, ben av bonat lövträ, höjd 73, längd 212, djup 80, sitthöjd 40 cm, mindre slitage, omklädd
24
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här