Klubbat för:
14000 SEK
Utropspris
12 000-15 000 SEK
ESAIAS THORÉN
1901-1981
Surrealistiskt landskap
Signerad och daterad E. THORÉN 1945. Olja på pannå, 73 x 60 cm
PROVENIENS
Direktör Georg Schackne, Stockholm (1911-1986)
324
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här