Klubbat för:
Osåld
Utropspris
40 000-50 000 SEK
ETHEL HALVAR-ANDERSSON , matta, rölakan, geometrisk dekor i blått, gråblått, brunt och grått, signerad EHA, 348 x 196 cm, senare fransar, smärre slitage
202
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här