Ewald Dahlskog, kanna, Bo fajans

Klubbat för:

7500 SEK

Utropspris

6 000-7 000 SEK

EWALD DAHLSKOG, kanna, Bobergs fajansfabrik, 1930-tal, lergods, grön glasyr, signerad Bo D95 Smaragd Bo fajans, höjd 24 cm

279

2019-11-25