Fernandez Arman, utan titel

Fernandez Arman, utan titel
Fernandez Arman, utan titel
Fernandez Arman, utan titel
Fernandez Arman, utan titel
Fernandez Arman, utan titel
Fernandez Arman, utan titel
Fernandez Arman, utan titel
Fernandez Arman, utan titel
Fernandez Arman, utan titel
Fernandez Arman, utan titel

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-40 000 SEK

FERNANDEZ ARMAN
Frankrike 1928-2005
Utan titel
Signerad och daterad Arman 73. Akryl och blandteknik på papper, 64,5 x 84,5 cm

504

2019-11-25