Finn Juhl, fåtöljer, 1 par, France & Daverkosen

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

20 000-30 000 SEK

FINN JUHL, fåtöljer, 1 par, France & Daverkosen, Danmark 1960-tal, teak, lösa dynor klädd i brunt tyg, märkta med metallbricka FF, höjd 76, sitthöjd 42 cm, smärre slitage

122

2019-11-25