Friedrich Schroeder-Sonnenstern, Die Frau ohne Ko

Klubbat för:

22000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

FRIEDRICH SCHROEDER-SONNENSTERN
Tyskland 1892-1982
Die Frau ohne Kopf
Signerad och daterad F. S. Sonnerstern 1961. Färgkrita på pannå av papp, 72,5 x 51 cm.

404

2019-11-25