GAB, 3 delar, tenn

GAB, 3 delar, tenn
GAB, 3 delar, tenn
GAB, 3 delar, tenn
GAB, 3 delar, tenn
GAB, 3 delar, tenn
GAB, 3 delar, tenn
GAB, 3 delar, tenn
GAB, 3 delar, tenn

Klubbat för:

5500 SEK

Utropspris

5 000-6 000 SEK

GULDSMEDSAKTIEBOLAGET, askar med lock, 2 st. och vas, Stockholm 1935-36, tenn, dekor av ränder, askarna med lockknoppar i bakelit, signerad GAB I8 respektive K8, vasens höjd 17, askens längd 22,5 cm, något anlupna, mindre bucklor

64

2019-11-25