Gino Sarfatti, golvlampa

Gino Sarfatti, golvlampa
Gino Sarfatti, golvlampa
Gino Sarfatti, golvlampa
Gino Sarfatti, golvlampa
Gino Sarfatti, golvlampa
Gino Sarfatti, golvlampa
Gino Sarfatti, golvlampa
Gino Sarfatti, golvlampa

Klubbat för:

9000 SEK

Utropspris

12 000-15 000 SEK

GINO SARFATTI, golvlampa, sannolikt modell 1074, formgiven 1957, stativ i metall, svartlackerad ljuspunkt, vridbar, höjd 175 cm, slitage, mindre bucklor

148

2019-11-25