Klubbat för:
Osåld
Utropspris
10 000-12 000 SEK
GOLVLAMPA, troligen Tyskland 1950-tal, vitlackerad fot med avslutande mässingskula, skärm av röd textil, ställbar i olika lägen, dubbla ljuspunkter, höjd 185 cm, slitage, skärmen med skada
107
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här