Golvlampa, troligen Tyskland 1950-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

10 000-12 000 SEK

GOLVLAMPA, troligen Tyskland 1950-tal, vitlackerad fot med avslutande mässingskula, skärm av röd textil, ställbar i olika lägen, dubbla ljuspunkter, höjd 185 cm, slitage, skärmen med skada

107

2019-11-25