Klubbat för:
3000 SEK
Utropspris
5 000-6 000 SEK
GUNNAR NYLUND, golvvas, Rörstrand 1950-tal, stengods, harpälsglasyr i brunt med gröna inslag, signerad R SWEDEN GN, höjd 39,5 cm, smärre repor
303
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här