Gustav Rudberg, Backar och båt, Hven

Klubbat för:

8500 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

GUSTAV RUDBERG
1915-2001
Backar och båt, Hven
Signerad Rudberg och på baksidan betitlad och signerad Gustav Rudberg. Olja på duk, 81 x 59 cm.

PROVENIENS
Inköpt direkt av konstnären

469

2019-11-25