Gustav Rudberg, Kväll i Kyrkbacken, Hven

Klubbat för:

10000 SEK

Utropspris

12 000-15 000 SEK

GUSTAV RUDBERG
1915-2001
Kväll i Kyrkbacken, Hven
Signerad Rudberg och på baksidan betitlad och signerad Gustav Rudberg. Olja på duk, 78 x 59 cm.

PROVENIENS
Inköpt direkt av konstnären

451

2019-11-25