Hvidt & Mølgaard, "Boomerang", fåtölj

Hvidt & Mølgaard,
Hvidt & Mølgaard,
Hvidt & Mølgaard,
Hvidt & Mølgaard,
Hvidt & Mølgaard,
Hvidt & Mølgaard,
Hvidt & Mølgaard,
Hvidt & Mølgaard,
Hvidt & Mølgaard,
Hvidt & Mølgaard,
Hvidt & Mølgaard,
Hvidt & Mølgaard,

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD, "Boomerang", fåtölj, France & Daverkosen, Danmark 1950-tal, teak och mässing, lösa dynor klädda i grått tyg, märkt FD made in denmark, höjd 77, sitthöjd 44 cm, smärre slitage

143

2019-11-25