Hvidt & Mølgaard, "Boomerang", fåtölj
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000-25 000 SEK
PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD, "Boomerang", fåtölj, France & Daverkosen, Danmark 1950-tal, teak och mässing, lösa dynor klädda i grått tyg, märkt FD made in denmark, höjd 77, sitthöjd 44 cm, smärre slitage
143
2019-11-25