Klubbat för:
30000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
INGE SCHIÖLER
1908-1971
Vita tulpaner
Signerad Inge Schiöler. Olja på papper fäst på pannå, 44 x 37 cm.
408
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här