Klubbat för:
Osåld
Utropspris
125 000-150 000 SEK
KARIN BROOS
född 1950
Den röda soffan
Signerad Karin Broos. Olja på duk, 76 x 109 cm.
414
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här