Karin Broos, Den röda soffan

Karin Broos, Den röda soffan
Karin Broos, Den röda soffan
Karin Broos, Den röda soffan
Karin Broos, Den röda soffan
Karin Broos, Den röda soffan
Karin Broos, Den röda soffan
Karin Broos, Den röda soffan
Karin Broos, Den röda soffan
Karin Broos, Den röda soffan
Karin Broos, Den röda soffan

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

125 000-150 000 SEK

KARIN BROOS
född 1950
Den röda soffan
Signerad Karin Broos. Olja på duk, 76 x 109 cm.

414

2019-11-25