Karin Broos, Frusen Dröm II
Klubbat för:
280000 SEK
Utropspris
275 000-300 000 SEK
KARIN BROOS
född 1950
Frusen Dröm II
Signerad och daterad på baksidan Karin Broos 2011. Akryl på duk, 105 x 165 cm
PROVENIENS
Christian Larsen, Stockholm
UTSTÄLLD
Krain Broos, Sven Harrys Konstmuseum, 10 sept-20 nov 2011.
330
2019-11-25