Karin Parrow, Blommor vid fönstret
Klubbat för:
42000 SEK
Utropspris
40 000-45 000 SEK
KARIN PARROW
1900-1986
Blommor vid fönster
Signerad Karin Parrow. Olja på duk, 56 x 46 cm.
UTSTÄLLD
Med kärlek till färgen - Möt göteborgskoloristerna, Konsthallen, Bohusläns museum, 2017
Göteborgskolorister, Galleri Koch, Stenungsunds kommuns konsthall, 2018
378
2019-11-25