Karl Norin, Petroleum nightmare

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

KARL NORIN
född 1982
Petroleum nightmare
Daterad på baksidan 2014. Epoxy, fuskpäls och trä, 152 x 159 cm.

PROVENIENS
Carl Kostyal, Stockholm

416

2019-11-25