Klubbat för:
42000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
LARS ENGLUND
född 1933
Pars Pro Toto
Signerad och daterad Englund 1994. Skulptur i cintrat stål, höjd 63 cm.
419
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här