Klubbat för:
120000 SEK
Utropspris
150 000-175 000 SEK
LARS LERIN
född 1954
Ebb, Gimsøya, Lofoten
Signerad och daterad Lars Lerin -97. Akvarell, 101 x 127 cm
329
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här