Leander Engström, Bieliteforsen

Klubbat för:

34000 SEK

Utropspris

45 000-50 000 SEK

LEANDER ENGSTRÖM
1886-1927
Bieliteforsen
Signerad Leander Engström, utförd 1925. Olja på pannå, 66 x 54 cm.

470

2019-11-25