Lennart Jirlow, En stilla vals

Klubbat för:

28000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

LENNART JIRLOW
född 1936
En Stilla Vals
Signerad L. JIRLOW. Gouache på papper, 41 x 32 cm.
Utförd på 1970-talet.

320

2019-11-25