Lennart Jirlow, Blommande trädgård i Provence

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

60 000-80 000 SEK

LENNART JIRLOW
född 1936
Blommande trädgård i Provence
Signerad L Jirlow. Olja på duk, 33 x 41 cm

PROVENIENS
Bukowskis Moderna, katalog 447, hösten 1986, katalognr 166

444

2019-11-25