Klubbat för:
48000 SEK
Utropspris
60 000-80 000 SEK
LENNART RODHE
1916-2005
Hålvägg, 1953
Monogramsignerad och daterad på baksidan Gerlesborg 1953. Olja på duk, 54 x 33 cm
UTSTÄLLD
Utställning 2, Galerie Burén, Stockholm, katalognr 18
332
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här