Lennart Rodhe, Komposition

Lennart Rodhe, Komposition
Lennart Rodhe, Komposition
Lennart Rodhe, Komposition
Lennart Rodhe, Komposition
Lennart Rodhe, Komposition
Lennart Rodhe, Komposition
Lennart Rodhe, Komposition
Lennart Rodhe, Komposition

Klubbat för:

22000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

LENNART RODHE
1916-2005
Komposition
Monogramsignerad R. Olja på duk uppspänd på pannå, ca 78 x 55 cm.
Utförd 1970-tal

426

2019-11-25