Linn Fernström, Kärl

Linn Fernström, Kärl
Linn Fernström, Kärl
Linn Fernström, Kärl
Linn Fernström, Kärl
Linn Fernström, Kärl
Linn Fernström, Kärl
Linn Fernström, Kärl
Linn Fernström, Kärl

Klubbat för:

21000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

LINN FERNSTRÖM
född 1974
Kärl
Signerad och daterad på baksidan Linn Fernström 2004. Gouache och blandteknik, 107 x 78,5 cm

420

2019-11-25