Klubbat för:
4000 SEK
Utropspris
5 000-6 000 SEK
LISA LARSON, vas, Gustavsberg studio 1960-tal, unik, stengods, delvis genombruten med dekor av tre ansikten i medaljonger, mossgrön och brun glasyr, signerad Gustavsberg studio Lisa L, höjd 22 cm
302
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här