Lisa Larson, unik vas, Gustavsberg studio

Klubbat för:

4000 SEK

Utropspris

5 000-6 000 SEK

LISA LARSON, vas, Gustavsberg studio 1960-tal, unik, stengods, delvis genombruten med dekor av tre ansikten i medaljonger, mossgrön och brun glasyr, signerad Gustavsberg studio Lisa L, höjd 22 cm

302

2019-11-25