Lotta Hannerz, Envers

Lotta Hannerz, Envers
Lotta Hannerz, Envers
Lotta Hannerz, Envers
Lotta Hannerz, Envers
Lotta Hannerz, Envers
Lotta Hannerz, Envers
Lotta Hannerz, Envers
Lotta Hannerz, Envers

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

50 000-60 000 SEK

LOTTA HANNERZ
född 1968
Envers
Signerad och daterad på baksidan Lotta Hannerz, 2010. Vägghängd skulptur i blandteknik, 97 x 61 cm

PROVENIENS
Uppsala Auktionskammare, Modern & Contemporary Sale, höst 2018, katalognr. 594

427

2019-11-25