Lotta Hannerz, Envers
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
50 000-60 000 SEK
LOTTA HANNERZ
född 1968
Envers
Signerad och daterad på baksidan Lotta Hannerz, 2010. Vägghängd skulptur i blandteknik, 97 x 61 cm
PROVENIENS
Uppsala Auktionskammare, Modern & Contemporary Sale, höst 2018, katalognr. 594
427
2019-11-25