Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000-18 000 SEK
LOVISA RINGBORG
född 1979
Ecco
Signerad, daterad och numrerad på baksidan Louisa Ringborg, 2014, Ed.5/5 + 2AP. C-print, 45 x 43,5 cm
PROVENIENS
Cecilia Hillström Gallery, Stockholm
428
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här