Lovisa Ringborg, Ecco

Lovisa Ringborg, Ecco
Lovisa Ringborg, Ecco
Lovisa Ringborg, Ecco
Lovisa Ringborg, Ecco
Lovisa Ringborg, Ecco
Lovisa Ringborg, Ecco

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000-18 000 SEK

LOVISA RINGBORG
född 1979
Ecco
Signerad, daterad och numrerad på baksidan Louisa Ringborg, 2014, Ed.5/5 + 2AP. C-print, 45 x 43,5 cm

PROVENIENS
Cecilia Hillström Gallery, Stockholm

428

2019-11-25