Klubbat för:
55000 SEK
Utropspris
50 000-60 000 SEK
MADELEINE PYK
född 1934
Hästekipage
Signerad M Pyk. Olja på duk, 97 x 135 cm.
PROVENIENS
Svensk privatsamling
412
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här