Martin Wickström, Wat Bo Sunset
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000-35 000 SEK
MARTIN WICKSTRÖM
född 1957
Wat Bo Sunset
Signerad och daterad på baksidan Martin Wickström 2008. Olja på pannå, 40 x 53 cm
Dedikation på baksidan: "Till Tuija från Martin"
PROVENIENS
Bukowskis, Contemporary Art & Design, höst 2018, katalognr. 191
431
2019-11-25