Meret Oppenheim, Journal dans la foret

Klubbat för:

7000 SEK

Utropspris

8 000-10 000 SEK

MERET OPPENHEIM
Schweiz, 1913-1985
Journal dans la forêt
Signerad Meret Oppenheim. Onumrerad upplaga om 100 ex. Collage med grön filt på gravyr, 42 x 31 cm.

527

2019-11-25