Klubbat för:
7000 SEK
Utropspris
8 000-10 000 SEK
MERET OPPENHEIM
Schweiz, 1913-1985
Journal dans la forêt
Signerad Meret Oppenheim. Onumrerad upplaga om 100 ex. Collage med grön filt på gravyr, 42 x 31 cm.
527
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här