Michael Manke, Landforms
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
10 000-12 000 SEK
MICHAEL MAHNKE
USA, född 1966
Landforms
Signerad och daterad på baksidan Michael Mahnke 2007. Olja och akryl på duk, 122 x 91 cm.
Signed and dated. Oil and acrylic on canvas.
PROVENIENS
Galerie Bel´Art, Stockholm
Privat samling, Stockholm
UTSTÄLLD
Michael Mahnke - New paintings, Galerie Bel´Art, Stockholm 2007
530
2019-11-25