Michael Manke, Landforms

Michael Manke, Landforms
Michael Manke, Landforms
Michael Manke, Landforms
Michael Manke, Landforms
Michael Manke, Landforms
Michael Manke, Landforms
Michael Manke, Landforms
Michael Manke, Landforms

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

10 000-12 000 SEK

MICHAEL MAHNKE
USA, född 1966
Landforms
Signerad och daterad på baksidan Michael Mahnke 2007. Olja och akryl på duk, 122 x 91 cm.
Signed and dated. Oil and acrylic on canvas.

PROVENIENS
Galerie Bel´Art, Stockholm
Privat samling, Stockholm

UTSTÄLLD
Michael Mahnke - New paintings, Galerie Bel´Art, Stockholm 2007

530

2019-11-25